Nu är alla sommarens seglarskoleveckor fullbokade!

Visst är det vackert vid seglarskoleberget?

Det har varit ett enormt tryck på platserna, vilket såklart är jätteroligt. Det går fortfarande bra att ställa sig på reservlistan och störst chans är då att få plats v. 29. Så fort vi vet mer angående platserna så kontaktar vi de som står på reservlistan.

Vi gör vårt bästa för att alla ska få chans att få uppleva den roligaste veckan på hela sommarlovet! Det kan hända att det dyker upp fler platser närmare sommaren då vi har mer koll på hur det kommer fungera rent praktiskt med segelbåtar, motorbåtar och instruktörer. Så fyll i en anmälan och stå på reservlistan…. eller håll utkik efter uppdateringar här på hemsidan.

Nedräkningen till sommaren har börjat (som ni kan se här brevid).

Skriv en rad i gästboken oxå!

/ Ina & Jenny